skautIS    Teepek    Rovernet    Křižovatka    Skaut.cz    www.SkautOtrokovice.org    skautský Blog    Facebook    Google+

»pro rodiče«

| informace

- Přihláška
Chcete přihlásit vaše dítě do skautu? Přineste vyplněnou přihlášku nejlépe na druhou schůzku. Přihlášku do skautu stáhněte zde. Vytiskněte prosím oboustraně a řádně vyplněnou odevzdejte vedoucímu.

- Registace
Registrační poplatek pro rok 2017/18, který vybírame již od začátku školního roku  je 500,- Kč. Peníze posílejte na nový bankovní účet č:2301223370/2010 jako variabilní symbol uveďte rodné číslo svého dítěte a do poznámky připište jméno dítěte. Zaplatit můžete případně i hotově vedocímu oddílu nebo družiny, ten musí vystavit přijímový doklad.

- Přiveďte své děti do skautu!
Nejen na začátku školního roku ale po celý rok přijímáme nové členy! Je to jednoduché. Stačí přijít do naší klubovny. Ale ješte lépe si najít kontakt na konkrétní oddíl, zavolat a domluvit se.

2003 - 2019 © Junák- český skaut , středisko Josefa Šivela Otrokovice, z. s. 724.08 otrokovice@skaut.cz Aktualizace: 9.2.2018 Administrace x