skautIS    Rádcovský rozcestník    Rovernet    Křižovatka    Skaut.cz    www.SkautOtrokovice.org    skautský Blog    Facebook

»skautské oblečení a doplňky«

| trička
Střediskové trička mají podobnou funkci jako skautský kroj. Mohou se nosit se šátkem i bez šátku, jsou určena pro všechny člen střediska Josefa Šivela Otrokovice.

Nové skautské trička budeme mit na jaře 2018.

| mikiny
Střediskové mikiny jsou módní i funkční doplněk pro všechny otrokovické skauty a skautky, bez rozdílu věku. Mikina s kapucí a klokaní kapsou od značky KARIBAN je sytě modrá se žlutou šňůrkou a kapucí uvnitř. Vlevo na prsou je výšivka loga "Skaut Otrokovice" a vzadu na pravé straně beder je výšivka mřížky "kamarádi-příroda-dobrodružství-charakter".
Velikosti jsou pánské, dámské a dětské a to:

- dospělé: XS S M L XL 2XL 3XL

- dětské: 8-10 10-12 12-14

Mikiny vyzkoušejte a objednávejte u vedoucího nebo na emailu otrokovice@skaut.cz.

Všechny za jednotnou cenu 500,-kč

2003 - 2019 © Junák- český skaut , středisko Josefa Šivela Otrokovice, z. s. 724.08 otrokovice@skaut.cz Aktualizace: 25.3.2019 Administrace